Livelink

LiveLink je pokročilé telemetrické řešení, které přináší revoluci ve způsobu, jakým zákazníci monitorují a spravují svůj generátor pro dosažení lepšího výkonu a snížení nákladů.

Součástí standardního vybavení všech motorgenerátorů JCB s výkonem nad 60 kVA je služba JCB LiveLink for Power, která poskytuje v reálném čase například informace o hladině pohonných hmot či servisní upozornění a umožňuje tak mít motorgenerátor plně pod kontrolou. Umožňuje snadný monitoring údržby a operačních hodin motorgenerátoru a poskytuje upozornění na nutnost servisu usnadňující plánování údržby a koordinaci se zákazníky.
Informace o blížícím se pravidelném servisu strojů lze získávat prostřednictvím webových stránek LiveLink nebo po registraci v podobě e-mailových upozornění. Díly rychle a snadno přístupným záznamům o výkonu, chybové diagnostice a dalším datům je možno optimalizovat výkon motorgenerátoru. Služba JCB LiveLink for Power navíc poskytuje elektronickou historii servisu Vašeho portfolia motorgenerátorů po celou dobu životnosti produktu.

Livelink

Data z provozu motorgenerátoru pomáhají udržet vysokou produktivitu a zajišťují, že záložní napájení je stále v provozu.
Produkt JCB LiveLink poskytuje informace v reálném čase, díky nimž máte možnost své zařízení vzdáleně kontrolovat, monitorovat a spravovat přes PC nebo smartphone.

Zavolejte nám:

(+420) 224 253 915

JCB
Livelink

LiveLink je pokročilé telemetrické řešení, které přináší revoluci ve způsobu, jakým zákazníci monitorují a spravují svůj generátor pro dosažení lepšího výkonu a snížení nákladů.

Informace jsou klíčem k vyšší účinnosti a ekonomičtějšímu provozu

JCB LiveLink poskytuje důležitá provozní data a tím zlepšuje produktivitu, maximalizuje dobu využití a zjednodušuje správu stavu Vašeho generátoru. Aktuální informace o výkonu a umístění Vašich motorgenerátorů jsou nezbytné pro správná rozhodnutí.

Monitorujte nebo spravujte jeden generátor nebo celou flotilu

S jednoduchým přístupovým portálem a neomezeným množstvím dat, která lze uložit, poskytuje LiveLink veškeré informace potřebné k efektivní správě libovolného množství motorgenerátorů.

Kontaktujte nás

Silektro s.r.o., Perunova 17, 130 00 Praha 3

+420 224 253 915

info@jcb-power.cz