Pronájem motorgenerátorů

Dlouhodobý pronájem nových nebo zánovních motorgenerátorů.

Spolehlivá energie

Nabízíme Vám dlouhodobý pronájem našich motorgenerátorů v rámci celé ČR. Naše motorgenerátory jsou nové nebo zánovní s vysokou spolehlivostí. Poradíme Vám, jaký motorgenerátor pro Vás bude nejvhodnější. Naše motorgenerátory Vám zajistí jak záložní energii, tak energii v trvalém provozu. Všechny motorgenerátory jsou ve venkovním provedení a v odhlučněné kapotě a s možností jak ručního, tak automatického startu.

Připojení

Zařízení, která potřebujete napájet z motorgenerátoru, můžete připojit kabelem nebo využít integrované zásuvky. Pokud nemáte vlastní kabely pro zapojení, neváhejte se na nás obrátit. S motorgenerátorem Vám rádi pronajmeme i vhodné kabely. Potřebujeme jen znát jejich délku.

Režim automatického chodu

Pokud budete potřebovat bezobslužný chod s automatickým startem motorgenerátoru, dodáme Vám i rozváděč ATS (Automatic transfer switch, rozvaděč automatického přepínání režimu síť/generátor).

Doprava a instalace

Motorgenerátor si u nás můžete vyzvednout nebo Vám ho dopravíme na místo a zajistíme manipulaci a připojení podle Vašich požadavků.

Zaškolení obsluhy

Vaše techniky, kteří budou motorgenerátor obsluhovat, Vám plně zaškolíme. Samozřejmě budeme v případě potřeby pro ně kdykoliv k dispozici na telefonu (Hotline 24/7) a bude-li potřeba, zajedeme na místo.

Tankování

V případě Vašeho požadavku Vám můžeme zajistit tankování paliva na místě podle Vašich potřeb.

Kontaktujte nás

Silektro s.r.o., Perunova 17, 130 00 Praha 3

+420 224 253 915

info@jcb-power.cz