Motorgenerátory
8-3300 kVA

Dieselové motorgenerátory společnosti JCB nabízejí ideální řešení pro Vaše energetické potřeby. V kompaktním a odlehčeném provedení poskytuje výkon, který splní všechny vaše energetické potřeby.

Motorové řady

Standardní řada

Motorová řada 8-730 kVA Yanmar, Kohler, Dieselmax a Scania.

Prémiová řada

Motorová řada 7-2500 kVA Cummins, Mitsubishi a Perkins.

JCB Rental

Řada motorgenerátorů určená pro pronájem.

Získejte nabídku včetně technického řešení na klíč

Standardní řada 8-730 kVA

Všestranná řada standardních dieselových motorgenerátorů společnosti JCB nabízí ideální energetické řešení pro mnoho běžných aplikací. V kompaktním a odlehčeném provedení poskytuje výkon, který splní všechny vaše energetické potřeby.

Prémiová řada 730-3300 kVA

Víme, že spolehlivost dodávek energie je životně důležitá bez ohledu na to, kde na světě se zrovna nacházíte. Proto je řada Premier společnosti JCB poháněna vysoce výkonnými motory a chráněna robustním a odolným kontejnerem.

JCB Rental

Nová řada motorgenerátorů JCB v robustním provedení k pronájmu nabízí spolehlivé, účinné a výkonné zdroje energie zajišťující napájení s vysokou odolností.
  • Motory splňující emisní normu Stage IIIA již ve standardu
  • Celý motorgenerátor je chráněn vysoce odolným krytem z nerezové oceli
  • Velká zamykatelná dvířka na každé straně motorgenerátoru RS poskytují snadný a bezpečný přístup ke klíčovým servisním bodům
  • Standardní velká palivová nádrž na 24 hodin provozu, alternativně lze dodat nádrž na 48 hodin pro zvýšení provozní výdrže
  • Retenční vana v odolném rámu s objemem 110 % všech kapalných náplní omezuje znečištění v případě úniku kapalin
  • Velké otvory pro vidlici vysokozdvižného vozíku s gumovými tlumiči na ochranu základového rámu

Reference

"Dodávka 2x MG 1900 kVA s motory Mitsubishi se synchronizací k síti v odhlučněných kontejnerech včetně 2 kontejnerů s nádržemi pro 10 000 litrů paliva pro zálohování datového centra v Praze."
Datové centrum Praha

“Návrh, dodávka a realizace motorgenerátorů 2x 500 kVA, a 1x 860 kVA s motory Cummins a Deutz pro datové centrum NCC a INCC ve Škoda Auto.”
Škoda Auto, a.s.

“Návrh, dodávka a instalace motorgenerátoru JCB pro budovu planetária v Praze. Motorgenerátor JCB BCJD 250 kVA s motorem John Deere ve venkovním provedení.”
Hvězdárna a planetárium hl. m. Prahy

Kontaktujte nás

Silektro s.r.o., Perunova 17, 130 00 Praha 3

+420 224 253 915

info@jcb-power.cz