Servis motorgenerátorů

Naše starosti o Vaše zařízení.

Servisní péče

Údržba motorgenerátorů

Základní a rozšířená údržba podle Vašich představ.

Pohotovostní služby

Zavolejte kdykoliv, postaráme se o Vaše zařízení.

Online monitoring

Aby vše bylo pod kontrolu a nic Vám neuniklo.

Základní údržba

Základní komplexní údržba motorgenerátoru jednou ročně obsahuje kontrolu a výměnu předepsaných médií a dílů. V rámci servisní smlouvy garantujeme dojezd našeho servisního technika na místo do 48 hodin v rámci pracovních dnů v případě jakýchkoliv požadavků.

Rozšířená údržba

Nemáte zaškolenou obsluhu nebo chcete nechat komplexní údržbu motorgenerátoru na nás? Máme pro Vás službu “Rozšířená údržba” motorgenerátoru. Zajistíme Vám měsíční, čtvrtletní a půlroční rozšířenou údržbu motorgenerátoru přesně podle Vašich požadavků.

Online monitoring

Připojíme Váš motorgenerátor na Vaši lokální síť nebo na naše dohledové centrum. Kdykoliv tak budete mít přístup k důležitým údajům o motorgenerátoru. V případě jakýchkoliv událostí pak máte o všem okamžitý přehled.

Pohotovostní služby

Využíváte motorgenerátor jako nouzový zdroj elektrické energie a nemůžete si za žádnou cenu dovolit, aby došlo k většímu výpadku elektrické energie? Pro zvýšení spolehlivosti Vám proto nabízíme pohotovost na dojezd servisního technika nebo pohotovost na opravu.

Pohotovost na dojezd

Nabízíme Vám pohotovost na dojezd našeho technika na místo instalace motorgenerátoru v případě jakéhokoliv požadavku. Servisní technik na místě provede okamžitou kontrolu stavu motorgenerátoru a nastavení systému.

Pohotovost na opravu

Pro zvýšení spolehlivosti dodávek elektrické energie Vám nabízíme i pohotovost na opravu motorgenerátoru. V rámci této služby Vám garantujeme opravu motorgenerátoru do určité doby v případě předem definovaných událostí.

Ostatní služby servisní péče

Technická podpora 24/7

Servisujeme Váš motorgenerátor? Máte zdarma zajištěnou technickou podporu 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Zaškolení obsluhy

Zaškolíme Vám obsluhu motorgenerátoru na úroveň základního ovládání nebo na úroveň osoby poučené pro provádění základní údržby a pravidelného testování.

Revize

Zrevidujeme Vám připojení Vašeho motorgenerátoru, případně celého systému zapojení, podle platných norem.

Tankování

Zajistíme Vám dotankování Vašeho motorgenerátoru kdekoliv v ČR a to buď na konkrétní objednávku nebo v rámci pohotovostních služeb.

Laboratorní testy

Nabízíme detailní analýzu nafty a oleje na přítomnost nežádoucích látek, které by mohly způsobit nefunkčnost dodávek elektrické energie.

Prodloužená záruka

U námi dodaných motorgenerátorů, které jsou v záruce, si můžete přikoupit prodlouženou záruku až na celkových 5 let.

Kontaktujte nás

Silektro s.r.o., Perunova 17, 130 00 Praha 3

+420 224 253 915

info@jcb-power.cz