O nás

Jsme výhradní dodavatel motorgenerátorů JCB Power Products.

O společnosti Silektro s.r.o.

dodavatel JCB Power Products

Česká společnost Silektro s.r.o. byla založena v roce 1993 a od začátku patřila mezi průkopníky řešení problematiky poruch v napájecích sítích, zejména ochrany proti přepětí.

V současné době je předmětem naší činnosti poskytování návrhu technického řešení, dodávek technologií, realizace na klíč a následného záručního a pozáručního servisu v oblasti záložních zdrojů UPS a motorgenerátorů.

Zakládáme si na ověřené kvalitě a dlouhodobé spolehlivosti dodávaných zařízení.

Díky dlouholetým zkušenostem a profesionálnímu týmu pracovníků Vám můžeme pomoci při výběru vhodného řešení zálohovaného napájení pomocí motorgenerátorů JCB.

Náš tým

9

Vzdělávání

Sledujeme nové technologie a školíme se u výrobců tak, abychom Vám mohli dodat zařízení a celý systém, který by splňoval veškeré náročné požadavky všech norem a směrnic. Naše bohaté znalosti a zkušenosti v oboru dále předáváme svým obchodním partnerům na školeních a seminářích.
9

Certifikáty

Společnost Silektro s.r.o. je držitelem certifikátů ISO 9001:2015, TIČR a certifikací JCB pro Českou republiku.
9

Profesionální tým

Jsme společnost, která si dlouhodobě udržuje 25 kmenových zaměstnanců. Více než polovina zaměstnanců má vysokoškolské vzdělání.

Let na trhu

Servisovaných motorgenerátorů

Kmenových zaměstnanců

Instalovaných kVA

“Jsme hrdí, že zastupujeme JCB Power Products v České republice, a můžeme Vám tak nabídnout širokou škálu vysoce spolehlivých dieselových motorgenerátorů, které splňují požadavky zákazníků na nejrůznější energetické aplikace po celém světě.”

Ing. Pavel Čapek, Ph.D. – jednatel společnosti Silektro s.r.o.

Kontaktujte nás

Silektro s.r.o., Perunova 17, 130 00 Praha 3

+420 224 253 915

info@jcb-power.cz